Poznaj jazczarter

Rodzinna firma z dwudziestoletnim doświadczeniem w wynajmie jachtów na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Portem macierzystym naszych jachtów jest Gospodarstwo Rybackie w Pięknej Górze.

 

Wynajem bezpośrednio od nas gwarantuje najlepszą cenę. Ponieważ nie płacimy prowizji dla pośredników.

Nasza firma

 
Port Gospodarstwa Rybackiego

Piękna Góra (koło Giżycka)
11-500 Giżycko

e-mail: biuro@jazczarter.pl

tel. kom. 601-794-890

Pozycja Portu GPS:
N54 01.812
E 21 43.776

Na Mazurach:
nad Jeziorem Tajty, w Pięknej Górze koło Giżycka znajduje się nasz port. Jest to doskonałe miejsce wypadowe na północ – na Łabędzi Szlak, do Sztynortu czy Węgorzewa, albo na południe – poprzez znajdujący się obok kanał.

Jak dopłynąć:
Dopłynąć do nas można z dwóch stron. Od J.Kisajno poprzez kanał Piękna Góra(tuż za nim po prawej stronie znajduje się wejście do Portu), lub przez kanał Niegociński z J.Niegocin (po wyjsciu z kanału kierujemy się w prawą stronę).

Dojazd od strony Olsztyna:
Za przejazdem kolejowym w Wilkasach, ok. 900 m skręcamy w lewo – kierunek Kętrzyn, po ok. 800 m mijamy most nad kanałem Piękna Góra i zaraz za nim skręcamy w lewo, gdzie widoczny już jest Port.

 

Doskonały pomysł na wypoczynek, rekreacja połączona ze zdobywaniem nowych umiejętności i eksploracja własnych pasji – tak określić można czarter jachtów. Dzięki nam – czarterowanie jachtów – jest luksusem w zaskakująco przystępnej cenie. W ofercie posiadamy duży wybór jachtów. Możesz dobrać sprzęt do własnych preferencji, poziomu wtajemniczenia w tajniki żeglarstwa oraz potrzeb rekreacyjnych. Naszą bazą są Mazury – Port Gospodarstwa Rybackiego Piękna Góra koło Giżycka. Skontaktuj się z nami. Na czarter jachtów zdecyduj się już dziś. Wybierz – czarter jachtów – spędź urlop swoich marzeń.

 

Dane Firmy:

“JAZ”  Spółka Cywilna
Anna, Zbigniew i Mariusz Janowscy
62-800 KALISZ, ul. Torowa 17

e-mail: biuro@jazczarter.pl

tel. kom. 601-794-890

Wielkie jeziora mazurskie

Zastanawiasz się, który jacht wybrać na swój czarter po Mazurach?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 601 794 890

Aby zarezerwować jacht: wypełnij Formularz rezerwacji na stronie głównej.

Piękna Góra, koło Giżycka

Port Gospodarstwa Rybackiego, miejsce stacjonowania jednostek

Telefony kontaktowe

Translate »
error: