NAUTICA 1000 (MINORKA)

  • Port: Piękna Góra
  • Ilość koi: max 8
  • Cena: w zależności od okresu czarteru / więcej informacji w cenniku

Zobacz

Prawdziwy, unikalny w skali Europy klimat Mazur można poczuć tylko z pokładu łodzi. Dlatego my oferujemy naszym klientom czarter jachtów motorowych. To doskonała propozycja dla grup znajomych oraz rodzin, poszukujących ciekawego sposobu na urlop. Wynajem łodzi w Karinie Wielkich Jezior łączy bowiem aktywny wypoczynek z możliwością zrelaksowania się i odprężenia na łonie natury. W naszej flocie są jednostki pływające, których wnętrz nie powstydziłby się hotel o bardzo dobrym standardzie.

Hotelowe wnętrze kabiny

W naszej flocie znajduje się aktualnie elegancki jacht motorowy NAUTICA 1000 o bardzo atrakcyjnym wyposażeniu wnętrza. Pod pokładem znajduje się strefa dzienna z aneksem kuchennym, sofą oraz stołem, przy którym można jeść posiłki , oraz strefa nocna, gdzie mieszczą się koje. We wnętrzu przewidzianych jest 8 miejsc do spania. Ponadto łódź wyposażona jest w prysznic w kabinie sanitarnej i w kokpicie oraz zabudowaną kabinę wc laminatową. Dodatkowym udogodnieniem podczas manewrowania jest zabudowana sterówka, dzięki czemu nawet przy lekkim deszczu można dopłynąć do brzegu bez zamoczenia ubrań.

Nieograniczone możliwości

Czarter jachtów motorowych na Mazurach pozwala dotrzeć do miejsca, które wyznaczyliście sobie jako docelowe nawet, gdy nie wieje wiatr. Dzięki temu nie musicie na bieżąco zmieniać planów. Wyruszając z Pięknej Góry koło Giżycka czekają na Was piękne jeziora do odkrycia, w tym Jezioro Kisajno, Jezioro Tajty, Jezioro Dargin, Jezioro Łabap, Jezioro Niegocin, Jezioro Wojnowo i wiele innych mniejszych akwenów.

Jachty motorowe wynajmujemy grupom, w których przynajmniej jedna z osób posiada paten żeglarza jachtowego i zobowiązuje się prowadzić łódź. Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa, zarówno naszych Klientów, jak i innych osób korzystających z wypoczynku na Mazurach.