Cennik czarteru jachtów Mazury 2020

Cennik czarteru 2020

typ jachtuliczba koiDo30.0403.0510.0614.0627.0611.0715.0822.08po 29.08
30.0403.0510.0614.0627.0611.0715.0822.0829.08
Nautica 10008+1650750600950750800850750700600
Tango 338+1400680500740650580700650600400
Cobra 338+1400600430680600620670620570400
Maxus 338+1400600430680600620670620570400
Tes 32 Dreamer8+1340500360600480500590500420350
Laguna 30+8+1300460400520400470520470400320
Laguna 308+1280430370490390450490450390300
Phila 9008+1320480360580400480550500400350
Phila 8808190390200420300350400350300240
Janmor 286+2160300160350270300350300250180
Antila 278+1220400240480380420480450390300
Fortuna 276+2160250160350280290330300250180
Pegaz 7375+1120240120290190220280240200130
Nubian 248120240130300190220300240190150
Phobos 245+1100220120270190220260220170120
Tes 6785+1100200100240170200220200170110
Sasanka 6604+19019090220150180220190140100

Cennik czarteru 2020

Dla stałych klientów 5% zniżki.
Czarter 14 dni i powyżej – 5% zniżki.

Maksymalna zniżka 15%.
Krótki czarter do 4 dni – wzrost ceny 30%.

Gratis:

WC chemiczne, płyny, butla z gazem do kuchenki i lodówki, postój w porcie macierzystym, woda w porcie macierzystym, prąd na kei w porcie macierzystym.

Dopłaty:

Paliwowa (paliwo do silników po aktualnych kosztach jak na stacjach paliwowych)
Sprzątanie końcowe opłata obligatoryjna:

– jachty do 8 m po pokładzie 80 zł

– jachty powyżej 8 m 100 zł

– jachty motorowe( hausboat) 150 zł

Pies na jachcie 150 zł (za cały rejs)

UWAGA:

Opłata za sprzątanie końcowe zwalnia załogę tylko z obowiązku sprzątania jachtu, sprzątania wnętrza, trzepania materacy, szorowania pokładu itp.

Nie zwalnia natomiast z wykonania klaru pokładowego klar na linach, cumach, linach kotwicznych.

Nie zwalnia również z obowiązku opróżnienia i umycia po sobie toalety chemicznej.

Nie sklarowany po czarterze jacht opłata 50 zł pobierana z kaucji!

Warunki płatności: 40% wartości czarteru przy podpisywaniu umowy, 60% przy odbiorze jachtu.

Kaucja 1000 zł: jachty Cobra 33, Maxus33, Tes 32 Dreamer, Laguna30, Laguna30+, Phila 880, Antila 27, Janmor28, Fortuna27

Kaucja 800 zł: jachty Nubian 24, Maxus 24, Phobos 24, Pegaz 735, Tes 678BT, Sasanka 660 SN

Kaucja 2000 zł: jachty motorowe

Parking samochodowy: Strzeżony w porcie.

Wyposażenie żeglarskie: Silniki firm Mercury, Yamaha, Honda, Suzuki, kosze i relingi, kotwica z liną, cumy, kamizelki ratunkowe, odbijacze, bosak, koło ratunkowe, wiosła, kpl. żagli, roler foka, lasy jack, wiadro z linką, skrzynka narzędziowa, saperka, tent ,sztywne sztagi.

Każdy jacht posiada elektryczne oświetlenie wnętrza, instalację wody zaburtowej i pitnej, lub jedną z tych opcji. Wszystkie jachty posiadają kabinę WC.

Wyposażenie Kambuza: kuchenka 2 palnikowa, zlewozmywak, butla gazowa, kanister na wodę, wiadro, miednica, czajnik, patelnia, 3 garnki, talerze płytkie i głębokie, komplet sztućców, kubki, deska do krojenia, cedzak, nabierak, itp.

Wszystkie jachty są ubezpieczone: OC, NW, CASCO

Wydawanie Jachtów w godzinach od 14.00 do 18.00 pierwszego dnia czarteru.

Zdawanie Jachtów w godzinach od 8.00 do maksymalnie 10.00 ostatniego dnia czarteru.

Wielkie jeziora mazurskie

Zastanawiasz się, który jacht wybrać na swój czarter po Mazurach?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 601 794 890

Aby zarezerwować jacht: wypełnij Formularz rezerwacji na stronie głównej.

Piękna Góra, koło Giżycka

Port Gospodarstwa Rybackiego, miejsce stacjonowania jednostek

Telefony kontaktowe

+48 601 794 890

(0 62) 753 19 79

Translate »
error: