Last Minute

Oferta czarteru w miesiącu sierpniu po preferencyjnych cenach:

w terminie 17 do 24 sierpnia poniższe jachty:

  1. Laguna 30+ “Agnieszka” – cena 410zł/doba

W terminie 24 do 31 sierpnia:

1. Phila 900 Marysia cena 2600/tydzień

2. Fortuna 27 Simi cena 1750/tydzień

3. Pegaz 737 Kluseczka 1190/tydzień

4.Nubian 24 Gabi 1400/tydzień

5. Phobos 24 Saipan 1400/tydzień

6. Tes 678 BT Raratonga 1190/tydzień

7. Sasanka 660 Tonga 1000/tydzień

 

 

 

 

—————————————————————————————————————–

Nasza firma posiada szeroki wybór jachtów czarterowych, wśród których praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. Korzystając z naszej oferty możesz wynająć jednostki w bardzo dobrym stanie technicznym, dobrze wyposażone i zapewniające wysoki komfort obsługi. Z nami nie musisz posiadać własnej jednostki, by spędzić przyjemnie czas, otoczony piękną, mazurską przyrodą.

Żeglarstwo to ciekawe, coraz bardziej rozpowszechnione w Polsce hobby, dzięki któremu można zrelaksować się na świeżym powietrzu i nacieszyć oczy całą masą malowniczych widoków. Jeśli chcesz spędzić urlop, pływając po okolicznych wodnych szlakach, możesz liczyć na niezapomnianą przygodę oraz wiele wyjątkowych chwil,spędzonych w otoczeniu pięknych widoków. W ofercie posiadamy jachty w różnych wieku oraz o różnym standardzie, wśród których można znaleźć modele dostosowane do rozmaitych potrzeb.

Chociaż obsługa niektórych jednostek nie wymaga posiadania specjalistycznych uprawnień, chcąc czarterować jacht w naszej firmie, należy posiadać patent minimum żeglarza jachtowego.

Możesz u nas wynająć w pełni sprawny oraz bezpieczny sprzęt dostosowany do Twoich umiejętności oraz potrzeb. Decydując się na czarter last minute na mazurach, spędzisz niezapomniany urlop, relaksując się na pokładzie łodzi i ciesząc otaczającymi, malowniczymi widokami. Na rejs last minute możesz wybrać się w gronie znajomych, z rodziną, ukochaną osobą lub z kimkolwiek zechcesz. Jeśli planujesz żeglarski urlop, z pewnością znajdziesz u nas jednostkę, która będzie odpowiednia dla Ciebie.